Nowe wyzwanie czas zacząć – #servaqbloguje

Od dzisiaj zaczynam nowe wyzwanie pod tytułem #servaqbloguje. Jego autorem jest Przemysław Szczęch. Jak o o sobie sam pisze pasjonat internetowych trików marketingowych i wordpressafan biznesu, e-biznesu, samouk… Swoją przygodę z internetem zaczął w 2010 roku. Więcej na temat jego osiągnięć przeczytasz na stronie Przemka.

Wyzwań ciąg dalszy

Wcześniej zakończyłem z sukcesem #wyznwanieservaq  i otrzymałem od firmy servaq jedenomiesięczny abonament za 1 PLN.  Polegało ono na tym aby przez trzydzieści dni bez przerwy nagrywać i publikować jedno video.

Na czym będzie polegało wyzwanie #servaqbloguje ?

Czas zacząć #servaqbloguje.
Przez trzy miesiące: czerwiec, lipiec, sierpień będę publikował po dziesięć wpisów na moim blogu. Wymóg jest też taki, aby każdego miesiąca ukazało się dokładnie dziesięć wpisów. Czyli razem 30 do końca wakacji. Wpis ma mieć długość tysiąc, tysiąc pięćset znaków. Wpisy z bloga WordPress muszą być opublikowane, także na Facebook’u i oznaczone hashtagiem #servaqbloguje.

Cel wyzwania #servabloguje:

1. Nauka pozycjonowania i optymalizacji
2. Nauka pisania artykułów i szukania pomysłów na wpisy
3. Nauka takich narzędzi jak google planner i anylitics

Główny cel wyzwania #servaqbloguje 

Stworzenia artykułów, które przez następne lata będą  tworzyć ruch, czyli pozwolą  zbudować listę adresową, zdobyć nowych klientów czy partnerów biznesowych. Czyli budowa automatycznego systemu pod mój biznes z wykorzystaniem narzędzi servaq.

Nagroda za zrobienie wyzwania #servaqbloguje

1. Osobista satysfakcja 🙂
2. Ruch na blogu przez następne lata, który pozwoli automatycznie budować listę kontaktów.
2. Szkolenie TOP Marketer z wiedzą marketingową z za kulis, czyli sztuczki i kruczki aby przyciągać więcej klientów.
3. Szkolenie LOKALNY Marketer w które pokazuje jak zarabiać
2000 złotych za klika godzin pracy tworząc strony www dla firm, czyli jak szukać klientów na produkty Servaq.

Nowe wyzwanie czas zacząć – podsumowanie

Podsumowując podane przeze mnie informację myślę, że wypełnienie tego zadania jest bardzo rozwijające. Każdy kto myśli o marketingu internetowym powinien wziąć je pod uwagę.

Przy robieniu wpisów będę trzymał się  zasady: maksimum treści minimum tekstu. Szanuję czas mojego czytelnika i tak jak Ty nie lubię lania wody.

Obejrzałem wszystkie szkolenia Przemka, które daję on do tego wyzwania i muszę przyznać, że są naprawdę wartościowe jeśli chodzi o SEO i copywriting. Polecam je Tobie obejrzeć nawet jeśli nie podejmiesz wyzwania #servaqbloguje.

Mam nadzieje, że nowe wyzwanie zainteresuje również Ciebie 🙂

Share Button

Pin It on Pinterest

Share This