Woda heksagonalna, strukturyzowana

Woda heksagonalna to woda żywa znajdująca się w żywym organizmie. Jej cząsteczki H20 mają sześciokątne klastry składające się tylko z 6 molekuł. Taka woda heksagonalna przyswajana jest aż w 90%. Woda heksagonalna łatwiej dostarcza witaminy, minerały, makroelementy, mikroelementy i ultramikroelementy. Klaster zwykłej wody o nieuporządkowanej strukturze składa się z 12-18 molekuł i przyswaja się zaledwie w 30%.

woda hesagonalna

Woda heksagonalna, strukturyzowana – funkcje

Chore komórki otoczone są wodą martwą i nieuporządkowanej strukturze. Woda heksagonalna otacza zaś zdrowe komórki organizmu.

  • szybciej i łatwiej przenika przez ściany komórek i lepiej je nawadnia
  • ułatwia transport składników pokarmowych do wszystkich komórek organizmu
  • bierze udział w efektywnym wydalaniu niepotrzebnych produktów przemiany materii oraz toksyn

Woda heksagonalnaProf. Mu Shik Jhon autor książki: „The Water Puzzle and the Hexagonal Key: Scientific Evidence of Hexagonal Water and Its Positive Influence on Health”. Prezentuje on w niej naukowe dowody, że woda heksagonalna jest preferowana przez wszystkie organizmy żywe. Pełni ona istotną rolę w funkcjach życiowych DNA, rekcjach enzymów oraz wielu funkcjach metabolicznych. Przez 40 lata badał wodę i stwierdził:

„Strukturyzowana woda rozpuszcza i usuwa z organizmu nadmiar wszystkich soli.”

„Starzenie się jest spowodowane utratą heksagonalnej wody z narządów, tkanek i komórek.”

„Charakterystyczne dla struktury heksagonalnej wody jest to, że sprzyja zdrowiu i zwiększa długowieczność. Ludzkie ciało kocha sześciokątną wodę” (Dr Yang H. Och. Harvard University).

Woda programowana, energetyzowana

Woda heksagonalna

Japoński badacz Masaru Emoto zajmował się badaniem struktury wody. Udowodnił,
że każda woda zawiera w sobie informację. W zależności od niej nasze zdrowie jest degenerowane lub rewitalizowane. Eksperymentalnie wykazano, że woda, po oczyszczeniu mechanicznym i chemicznym nadal wysyła fale elektromagnetyczne o długościach substancji wcześniej usuniętych. Niezbędne jest przywrócenie jej informacji właściwej dla wody życia. Japończyk jako pierwszy zrobił kilkanaście tysięcy zdjęć, które zrobił pod mikroskopem. Umieścił je w swojej książce: „Woda. Obraz energii życia„. Poniżej widoczne są przykłady kryształów wody, które można znaleźć w jego publikacji:

Woda heksagonalna

Woda heksagonalna

Film prezentujący kryształy wody pod mikroskopem badane przez dr Masaru Emoto

Programowanie wody – holograficzne odwzorowanie wibracji

Wodę można zaprogramować np. poprzez kryształy kwarcowe. Potrafi to zrobić Instytut imienia dr Reinholda Voll’a w Krakowie. Można np. nadać wodzie holistyczne i holograficzne odwzorowanie esencji kwiatowych wg. Dr Edward’a Bacha. Woda z uzdrowisk takich jak Lurdes we Francji, Nordenau w Niemczech, Tlackote w Meksyku itp ma też w sobie zawarte szczególne wibracje holistyczne – holograficznie. Jej właściwości prozdrowotne są znane już od co najmniej kilkudziesięciu lat.

Woda taka posiada ogromną energię widoczną na zdjęciach Kirliana. Powoduje ona:

  • udrożnienie kanałów energetycznych
  • odmładza
  • działa antystresowo
  • odkwasza
  • czyści narządy przewodu pokarmowego

„Woda heksagonalna,  strukturyzowana…” jest kontynuacją artykułów „woda życia” Kliknij tutaj aby zobaczyć inne wpisy z tej serii.

Woda heksagonalna

źródło:pl.wodazycia.info

Share Button

Pin It on Pinterest

Share This