Woda magnetyzowana to woda poddana działaniu pola magnetycznego. Dodatkowo magnesy dostarczają jej jonów ujemnych.
Woda magnetyzowana była pita przez ludzi w przeszłości.

Woda magnetyzowana w wodociągach

Woda MagnetyzowanaWoda magnetyzowana doprowadzona rurami do gospodarstwa domowego zmniejsza ilość osadzających się w nich osadów. Nie rozwijają się bakterie dla, których są one doskonałą pożywką. W wodociągach najniebezpieczniejszą z bakterii jest Legionella. Powoduje wiele zachorowań układu oddechowego, które mogą skończyć się nieciekawie.

Bezpieczeństwo od drobnoustrojów możemy sobie i bliskim poprzez tzw. kodowane magnesy. Umieszcza się w miejscu przyłącza wody do mieszkania lub instalacji. Dzięki temu otoczenie wzbogaca się o jony ujemne. Prowadzi to do dobrego samopoczucia i uspokojenia.

Woda naturalnie namagnesowana i jonizowana.

Niektórzy wiedzą i pamiętają jak to jest kiedy po męczącej wędrówce przychodzili do źródła. Spragnieni piliśmy wtedy wodę źródlaną, która wydawała się lepsza od innego napoju. Smak takiej wodzie nadają pęcherzyki wzbogacone naturalnym ziemskim magnetyzmem. To jest tzw. woda żywa, którą pili nasi przodkowie. Byli zdrowi mimo iż medycyna stała na innym poziomie niż dzisiaj. Woda taka posiada wielką ilość jonów ujemnych. Krzepią one nasz organizm.

Jony dodatnie występują tam gdzie występują urządzenia elektryczne. Powodują zmęczenie, wzrost zachorowalności oraz depresję.

Cząsteczki żywej wody są drobne. Łatwo docierają do komórek. oczyszczają je z toksyn i przywracają ich funkcje.

Moc wodospadu = moc jonów ujemnych.

woda magnetyzowanaPrecyzyjnymi pomiarami areojonów wykazano, że w pobliżu wodospadów jest największa koncentracja ujemnych areojonów. Na centymetr sześcienny powietrza. Wynosi ona 50 000. Dla porównania na wsi jest ich tylko 1500/cm3. Mimo tego wioska nadal jest miejscem przyjaznym człowiekowi. Żyje się tam i śpi spokojniej niż w mieście.

W mieście sytuacja jest dużo gorsza. Ilość ujemnych areojonów spada do zaledwie do kilkuset albo parudziesięciu na centymetr sześcienny powietrza. Dlatego pojawiają się problemy ze zmęczeniem, ogólną niemocą, rozdrażnieniem. Z czasem także zdrowie ulega pogorszeniu.

Udowodniono, że ujemne areojony działają uspokajająco, relaksacyjnie i poprawiają stan zdrowia naszego organizmu.

Wprost odwrotnie działają areojony z ładunkiem dodatnim: katabolicznie, doprowadzają do zmęczenia i pojawienia się chorób.

Dodatkowo sytuację pogarszają wszelkie maszyny produkcyjne i urządzenia.

Woda Magnetyzowana  prowadzi do:

  • Woda magnetyzowanarozbicia kamienie nerkowych i występujących w woreczku żółciowym (w wielu szpitalach w Chinach stosowana jest właśnie w tym celu)
  • polaryzacji erytrocytów i zmniejszenia ich skłonności do sklejania się (poprawa krążenia i profilaktyka trombozy)
  • poprawienie funkcji układu pokarmowego, szybszej perystaltyki, usunięcia zaparć, lepszego przyswajania pożywienia i żelaza (co sprzyja detoksykacji organizmu i stopniowemu topnieniu celulitu u kobiet), zaniku anemii
  • odmłodzenia (usuwanie plam starczych na rękach i twarzy)

W jaki sposób woda magnetyzowana może być zawsze przy Tobie?

Woda magnetyzowana może być w prosty sposób wytworzona za pomocą pałeczek magnetycznych albo podkładek. Wystarczy położyć naczynie lub wsadzić do niego pałeczkę.  W ten sposób możemy na magnetyzować dowolny napój. Zalecane jest picie 2 litrów namagnesowanej wody na dzień. Woda, która została namagnesowana zachowuje swoje właściwości do 30 godzin.

Podnieś jakość swoich trunków!

Piwo i wino można także magnetyzować. Wino ma wtedy bardziej wyrafinowany smak. Można tak podnieść jakość tego trunku nawet o jedną klasę!

woda magnetyzowana

„Woda magnetyzowana, jonizowana” jest kontynuacją artykułów „woda życia” Kliknij tutaj aby zobaczyć inne wpisy z tej serii.

źródło: dr nauk medycznych Jelisaveta Kunosić i dr Ivana Džamić, „Pigułki w odstawce”

Share Button

Pin It on Pinterest

Share This